WaveShape

sekret pięknej figury…

  • likwidacja cellulitu
  • modelowanie pośladków i ud
  • redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu
  • drenaż limfatyczny ciała
  • stymulacja mięśniowa
  • efekty widoczne po jednym zabiegu !

 

WaveShape to zabieg przy użyciu najnowszej technologii ultradźwięków i elektrostymulacji na bazie Bandaży Arosha nasączonych substancjami aktywnymi o właściwościach wyszczuplających, drenujących, spalających tkankę tłuszczową, nawilżających oraz ujędrniających.

WaveShape łączy synergię ultradźwięków i prądu elektrycznego które skutecznie stymuluje mięśnie w efekcie pozbywamy się cellulitu, toksyn,oraz nadmiaru wody.

WaveShape to skuteczny reduktor tkanki tłuszczowej dzięki falom utradźwiękowym o wysokiej częstotliwości które rozbijają komórki tłuszczowe. Efekt termiczny, machaniczny oraz chemiczny powoduje expresową lipolizę tłuszczu w miejscu zabiegowym. Efekt wyszczuplenie ciała.

WaveShape posiada wyspecjalizowane programy stymulujące mikrokrążenie krwi i limfy zgodnie z zasasdami masażu limfatycznego. To rodzaj pasywnej gimnastyki która w ciągu 1/2h zabiegu zastępuje 2h trening siłowy. Efekt gładka, elastyczna skóra, spłycone rozstępy, brak obrzęków.

WaveShape w swojej ofercie posiada 14 naukowo opracowanych programów za pomocą których możemy wymodelować każdą kobiecą sylwetkę.

Mając do dyspozycji 8 obszernych głowic,możemy wymodelować brzuch, uda, pośladki a nawet łydki.

WaveShape to niezapomniane wrażenia oraz 100% skuteczności.

 

Cena promocyjna 189zł

*obowiązuje w pakietach 10 zabiegów

cena regularna 210zł

Masz pytania? Skontaktuj się

+48 790 412 555
kontakt@zlota-alga.pl